Let's Rock


SlubneiWeselne.pl - portal branży weselnej


O projekcie

Ślubne i weselne jak sama nazwa wskazuje to serwis poświęcony tematyce ślubów oraz wesel. Można na nim znaleźć wiele informacji przydatnych podczas przygotowywania się do tego wydarzenia. Od porad przez przegląd branżowych firm, aż do zestawu funkcji społecznościowych umożliwiających dzielenie się z innymi zarówno swoją wiedzą jak i przeżyciami z tego niezapomnianego dnia.

Cele i zakres współpracy

  • Budowa systemu CMS umożliwiającego zarządzanie treściami dostępnymi na stronie
  • Zakodowanie projektu graficznego
  • Monitoring działania oraz rozbudowa funkcjonalności
  • Integracja z GoogleMaps
zobacz projekt online

Klient o współpracy

Przy tworzeniu serwisu slubneiweselne.com.pl który jest już 2 naszym serwisem, który wspólnie zrealizowaliśmy, firma Let's Rock! pomogła poprawić założenia serwisu co przyczyniło się do m.in. powstania serwisu, który od początku swojego istnienia osiągał dobre wyniki w wyszukiwarce. Projekt jest przez nas stale rozwijany i poprawiany ponieważ pewnych elementów nie dało się przewidzieć na początku i nasza współpraca przebiega bez problemów.

Projekt w pełni spełnia nasze wymagania i przygotowane wcześniej założenia. Jesteśmy zadowoleni z wyników współpracy oraz możemy polecić Agencję innym firmom planujących budowę stron www.

Sławomir Walo
właściciel serwisu