Let's Rock


Amber - sprzedaż nieruchomości


O projekcie

Amber Nieruchomości to firma specjalizująca się w obrocie nieruchomości. Naszym zadaniem było przeanalizowanie obecnej strony internetowej pod kątem elementów, które mogą stanowić problemy dla odwiedzających. W efekcie naszych prac powstała nowa wersja strony, która jednocześnie utrzymana była w oryginalnej konwencji graficznej, a także pozbawiona była zidentyfikowanych problemów.

Cele i zakres współpracy

  • Audyt użyteczności
  • Przebudowa architektury informacji
zobacz projekt online

Klient o współpracy

W imieniu firmy Amber Sp. z o.o. pragnę wyrazić pozytywną opinię o współpracy z firmą Let's Rock!.

Firmie tej zleciliśmy wykonanie analizy naszego serwisu internetowego pod względem funkcjonalności oraz projekt jego przebudowy. Po wstępnym badaniu naszej witryny firma Let's Rock! Przedstawiła raport, zawierający wszystkie niezbędne informacje i sugestie zmian. Wdrożenie zaproponowanych zmian spowodowało, że nasza strona internetowa www.amber.nieruchomosci.pl stała się nowoczesna oraz przyjazna dla użytkownika zarówno pod względem nawigacji, jak i koncepcji graficznej.

Największymi atutami firmy Let's Rock! Jest terminowość i wysoka kompetencja merytoryczna, która przejawiała się na każdym etapie naszej współpracy. Jakość i rzetelność świadczonych usług zawsze stała na wysokim poziomie i nie pozostawiała żadnych zastrzeżeń.

Ponieważ wszystkie nasze wymagania zawsze były wykonywane niemal natychmiast i bez zastrzeżeń, a relacje z firmą Let's Rock! Przebiegały wzorowo, mogę z przyjemnością i pełnym przekonaniem wystawić firmie jak najlepsze rekomendacje i polecić ją, jako godnego zaufania partnera biznesowego i profesjonalistę w branży informatycznej.

Urszula Skudniewska
Prezes Zarządu Amber sp. z o.o.